3. listopadu 2017

Cyklus přednášek prof. Dennise Smitha

Pracoviště historické sociologie na FHS UK Vás srdečně zve na cyklus přednášek prof. Dennise Smitha, který působí na Loughborough University (Spojené království). Prof. Smith se specializuje zejména na různé makro-sociologické procesy (např. globalizace). Zároveň je autorem několika knih s historicko-sociologickou tématikou, mezi kterými můžeme zmínit Rise of historical sociology (1991) nebo Norbert Elias and modern social theory (2001).

Všechny přednášky proběhnou v angličtině v areálu FHS UK v Jinonicích (U Kříže 8, Praha 5). Konkrétní časy jednotlivých přednášek naleznete v prokliku:

Licence

Toto je pouze neoficiální web časopisu Historická sociologie, fungující jako jeho doprovodná složka.

Pro více informací o licenci doporučujeme navštívit oficiální webové rozhraní pod stránkou nakladatelství Karolinum.

Časopis Historická sociologie

Pracoviště historické sociologie